Топлене вершкове масло для їжі

234,00
грн.
Топлене вершкове масло на санскриті має назву Гхрітам. Назва гхі до нас прийшла з хінді. Таке масло витоплюється спеціальним методом, залежить на які цілі воно буде використане. Для виготовлення розраховується спеціальна тітха(місячна доба). Людина, яка готує масло, зранку робить спеціальний обряд. Під час приготування читаються спеціальні мантри, для кожного виду Гхрітам. 
Сировина з якої робиться гхі не має містити жодних домішок. Тому ми використовуємо добірне домашнє вершкове масло, яке нами перевірене. Гхі використовують для приготування їжі, для ритуалів та як ліки.


Гхі найтонший вогонь у цьому Всесвіті. Наш організм використовує вогонь для травлення їжі. Також вогонь використовується нашою імунною системою та інтелектом. Якщо у людини слабкий вогонь травлення, а вона їсть не правильно приготовану їжу - цей вогонь не буде мати змоги перетравити їжу. І тоді огранізм буде використовувати або вогонь інтелекту, або вогонь імунітету, які допомагаючи вогню травлення не будудуть давати змоги задіювати свої власні функції. Таким чином імунітет людини буде слабшати, хвороба буде міцнішати, а людина буде ставати більш слабкою.  Їжа приготована на гхі покращує травлення людини через посилення вогнів у організмі, що покращує імунітет та інтелект.