ретрит ШЛЯХ ЖИТТЯ - ЩАСТЯ

Любі друзі! Я, Наталія Пальгуєва (Центр тантричних знань SHAKTI) разом із Юлею Степурою (Йога студія Садхана) запрошуємо вас до трансформуючої подорожі шляхами вашої свідомості. Цей непростий і незвичайний час даний нам для власних внутрішніх змін.


коли: з 4.11.23 р. по 09.11.23 р.
де: Туреччина.
Чи можемо ми залишатися спокійними і щасливими за будь-яких обставин? Чи приймаємо ми будь-які події нашого життя з радістю? Чи боїмося ми майбутнього? Чи можемо бути щасливими просто зараз? Відповідаючи на ці питання, ви можете побачити свою обмеженість, напруженість і залежність. Повне щастя можливо в розслабленості, необмеженості і свободі. Але ми не бачимо цих можливостей. Для того, щоб розібратися з цими питання, зрозуміти свою справжню природу ми вирішили провести ретрит ШЛЯХ ЖИТТЯ - ЩАСТЯ. Він буде наповнений йогою, медитаціями, бесідами і повним зануренням у СВІЙ ШЛЯХ і СВОЄ ЩАСТЯ.

Ретрит відбудеться з 4.11.23 по 09.11.23 у Туреччині. Якщо маєте бажання зануритися у власну свідомість, розібратися, що це і відчути свою справжню природу, побути в колі вчителів і співоднодумців, поніжитися теплим морем і комфортною теплою погодою, приєднуйтесь до нас.
У програмі: лекції по ведичній філософії, тантрі, пранаями, йога, медитації

Вартість Ретриту: 250 $
У вартість входять усі практики і лекції, супровід.
У вартість Ретриту не входить: дорога, проживання, харчування, особисті витрати..
Проживання в комфортабельних 3-х місних бунгало, в яких може проживати 1, 2 чи 3 людини, в залежності від вашого бюджету. Вартість такого номера 45$ на добу за номер із сніданком. Вартість одного обіду приблизно 10$, в залежності що ви замовите.
Зареєструйтеся для участі у Ретриті
Ми відправимо Вам всю необхідну інформацію