Статті SHAKTI

Свято Махашіваратрі — Велика ніч Шиви

Велика ніч шанування Шиви - Махашіваратрі відбудеться 04.03.19 з 8:26 до 11:17 05.03.19 У цей день Шива спускається на Землю, точніше це його чоловіча енергія наповнює простір Землі. Під час Калі юги можна спостерігати брак чоловічої енергії, так як під час Калі домінує жіноча. Шанування Шиви в це день і ніч дає можливість досягти ті цілі і бажання, які Ви поставили перед собою.

У цей час рекомендується голодування, як жертвопринесення, яке називається Врата Ніраахаара.


Шива покровитель аскетів, тому ця ніч передбачає, що ви відмовляєтеся від будь-якої прихильності нехай і на час. Якщо ви не можете відмовитися від їжі, ви можете дати обітницю мовчання і мовчати протягом зазначених проміжків часу. Або відмовитися від куріння і вживання алкоголю. Можливо, ви схильні до нападів гніву і грубо іншим людям, відмовтеся в цей день від агресії і проведіть день в спокої.


Вранці потрібно зробити санкальпу (намір, бажання) і на протязі всього дня читати мантру Шиві: Ом намах Шівая. Бажано всю ніч не спати, прославляючи Шиву й граючи йому славу. Якщо у Вас є можливість брати участь в безперервному мантропеніі, то краще це зробити.


Вихід з посту 05.03.19 о 11:17. У цей час потрібно приготувати сатвіческую їжу (без продуктів насильства), запропонувати її Шиві (просадив) і пригостити нею оточуючих Вас людей.


Вихід з посту передбачається прийом легкої їжі один раз в день.