Статті SHAKTI

Шрі Лакшмі, богиня Багатства

Богиня Лакшмі дарує 16 видів багатства: славу, знання, відвагу і силу, перемогу, добрих дітей, доблесть, золото, дорогоцінне каміння та інші цінності, зерно, щастя, інтелект, красу, вищу мету, вище мислення, моральність, міцне здоров'я та довголіття.
Богині Лакшмі поклоняються якщо прагнуть удачі та процвітання. П'ятниця вважається сприятливою для поклоніння Богині. Три дні Наваратрі – 4-й, 5-й, 6-й дні – дуже гідні поклоніння Богині та залучення енергій багатства у своє життя.

 Способи поклоніння богині Лакшмі:

  • Читайте «Шрі Сукту» - гімн-восхваління богині Лакшмі

  • Тримайте пратіма (зображення) або мурті (статуетку) або янтру богині Лакшмі в молитовній кімнаті на алтарику. Моліться з глибокою щирістю. Повторюйте «Шрі Сукту» протягом 30 днів. Це композиція з 15 віршів, і всі бажання виконуються її милістю при її святому читанні.

 Оспівування Лакшмі Гаятрі: 
Повторюйте мантру Лакшмі Гаятрі 108 разів на день.
Ом Махалакшмйяйє Відмахе, Вішнупрійайє Дхімахі, Танно Лакшміх Прачодайат.
Використовуйте мали (чітки) з насіння лотоса або будь-які чітки для повторення мантри (Камала Гатта мала). Щоб позбутися бідності та отримати матеріальний зиск, ці намистини використовуються для щоденного поклоніння, оскільки це безмежно тішить Богиню.
Запаліть дві діпаки (лампадки) на топленому маслі гхі з підношенням будь-якого фрукта.

 Щоп'ятниці запалюйте 2 діпаки з маслом гхі перед зображенням, статуеткою або янтрою Богині з підношенням будь-якого фрукта. Читайте мантру ОМ МАХА ЛАКШМЙАЙ НАМАХА. Від 108 разів до 6 мала (кіл) по 108 разів.

 Помістіть каурі (мушлі т.зв. морських фарфорових молюсків) у місце поклоніння, щоб залучити до помешкання позитивну енергію.

Джай Маа Лакшмі!