Статті SHAKTI

Маа Сарасваті - Верховне Божество всіх знань та мистецтв

Вона зображена у священних текстах як чотирируке Божество білого кольору, одягнене в біле сарі, що сидить на білому лебеді. Із  нею також присутній павич. Її чотири руки тримають чотки, білий лотос, книгу та струнний музичний інструмент віну. Її чотири руки символізують чотири аспекти просвітлення: проникливість, інтелект, кмітливість, пам'ять. Той, хто прагне розширити або покращити навчання і здобути більше знань, має молитися цій богині.

Сарасваті Деві є творчою шакті (енергією) Господа Брахми. Вона є його дружиною і його натхненням. Вона та, хто наповнює його творчістю і надихає до творіння. Тому Сарасваті вміщує в собі енергію творіння та ідей для будь-чого.  
Щоб досягти знання, повторюйте мантри Сарасваті. Сарасваті Мантра також відома як Відйа Мантра, тому що її регулярне повторення, усуває всі перешкоди, з якими можна зіткнутися на шляху до освіти та знання.

Сарасваті Мантри просвітлює уми тих, хто шукає знання, незалежно від того, чи це пов'язано з освітою чи духовним знанням. Вона наділяє впевненістю та дає сильні комунікативні навички. Це допомагає розвитку нашої мови, усуває Вані Дошу (пошкодження мови) і допомагає нам правильно використовувати слова. Якщо у людини створена Джихва Шаапа також використовуються мантри Сарасваті в спеціальній тантричній упаї.
Чотки для повторення мантри Сарасваті - Спхатик мала, Рудракша мала.
Сарасваті Деві - богиня мови, мистецтва, музики, знань та сили розуму. Сарасваті Деві також називають «Вак Деві», богинею мови та звуку. Сарасваті Деві відкрила людині мову.

Регулярне повторення мантр Сарасваті покращує мовлення, пам'ять та концентрацію під час навчання. Мантри Сарасваті мають силу розсіювати невігластво і оману та наділити відданого інтелектом. Мантри Сарасваті полегшують навчання та надовго зберігають пам'ять. Навіть ті, хто прагне здобути вищу освіту та написати дослідницьку роботу, можуть отримати величезну користь від регулярної джапи Сарасваті-мантри. Також повторювати мантри Сарасваті можуть ті, хто прагне почати щось нове, втілити ідею або мрію в життя. Це стосується будь-яких сфер - від вибору професії до зарочаткування бізнеса. 

 Художники, поети, письменники та оратори можуть досягти нових висот за допомогою мантри Сарасваті.

🕉 Сарасваті Дхйана Мантра:

ॐ सरस्वती मया दृष्ट्वा, वीणा पुस्तक धार्णीम्।  
हंस वाहिनी समायुक्ता मा विद्या दान करोतु मे ॐ ।।
 
Ом Сарасваті Майя Дріштваа, Ві(н)аа Пустака Дхаар(н)ім |  
Хамса Ваахііні Самааюктаа Маа Видья Даана Кароту Ме Ом || 

«Вітаю тебе, люба мати Сарасваті, чия божественна форма в медитації може виконати всі бажання, та, що грає на віні. Лебедь є твоїм транспортним засобом. Даруй мені свої благословення, коли я почну вчитися, і будь зі мною завжди!»

Загальна кількість повторень/джап для мантри Сарасваті складає 125 000 разів (Один мала в день впродовж 3-х років і 3-х місяців).