Статті SHAKTI

Шравана Сомвара Врата 18.07.2022

Шравана Сомвара Врата це особливе поклоніння Господу Шиві, в час, коли настає місяць Шравана, який пов’язаний із Шивою. Врата (व्रात) у перекладі з санскриту це очищення, прохід, піст. Це час, коли брама до Господа Шиви відкривається і наша енергія у вигляді санкалпа та молитви може швидко і без перепон потрапити до Господа Шиви. Це самий найкращий час для поклоніння Йому. Сомвара (सोमवर) це понеділок, день, коли Господь Шива взяв під контроль енергію Сома (невидима сторона Місяця). Це те, що ми приховуємо від себе, те, що ми не хочемо приймати в собі, те, на що ми увесь час заплющуємо очі. 
Шравана Сомвара Врата це особливий піст по понеділкам для тих людей, особливо жінок, які мають проблеми у стосунках, або їх взагалі немає, або в сім’ї є проблеми. Чоловіки також можуть тримати цей піст, для підкорення емоцій і взяття їх під контроль. 
Врата (піст) тримається 11, 16 або 40 понеділків починаючи з 18.07.2022року. Його можна дотримуватись по мірі власних можливостей. Найпотужніший це сухий піст, коли не вживається ні їжа, ні вода від сходу до сходу Сонця. Наступний це коли можна пити тільки воду. Потім коли не вживається вода та їжа до полудня. Наступний, коли вибирається монодієта, наприклад, вживаються  тільки фрукти або овочі. Наступний піст це просто відмова від вживання в цей день якогось виду продукту.
 Уранці потрібно встати до світанку, обмитися та одягнути чистий одяг. Прийти до вівтаря і зробити Шивалінгам абхішеку або пуджу для Шиви або прочитати Шива Мула мантру. Краще робити те, що знаєте. Сказати санкалпу (побажання): покращити карму у стосунках. Після дотримуватися посильного посту протягом доби. Протягом дня потрібно все робити з думками про Господа Шива. Читати про Нього, слухати про Нього, говорити про Нього, думати про Нього. Наступного ранку потрібно щось з'їсти або випити після того як запропонуєте їжу Господу Шиві із думками подяки Йому. Пост вважатиметься закінченим.
Шива Мула мантра: ॐ नम: शिवाय ОМ НАМАХ ШІВАЙА. Цю мантру можна повторювати від одного мала (коло) до 108 мала(кіл).
Якщо у жінки немає взагалі стосунків і вона хоче вийти заміж, їй потрібно тримати Врата впродовж 40 понеділків підряд і читати Сваясмара Парваті Мула мантру.
ॐ ह्रीं योगिनि योगिनि योगेश्वरि योग भयन्करी सकल स्थवर जन्गमस्य मुख हृदयं मम वस्यं अकर्शय नमः
ОМ ХРІІМ ЙОГІНІ ЙОГІНІ ЙОГЕШВАРІ ЙОГА БХАЙАНКАРІ САКАЛА СТХАВАРА ДЖАНГАМАСЙА МУКХА ХРІДАЙАМ МАМА ВАСЙАМ АКАРША АКАРШАЙА НАМАХА.