Статті SHAKTI

Транзит Мангала в рак

Транзит Мангала в рак: з 2 червня по 20 липня 2021

Це непростий транзит. Активний, войовничий, рішучий, логічний, вогняний Мангала переходить у місце свого ослаблення, нічча — в знак Рака. У жіночий знак, який пов'язаний із емоціями, почуттями, мінливістю.

Марс завжди знає чого хоче, це дія, рух вперед, це наші зовнішні прояви. Рак —
невпевнений, йому потрібен час відчути ситуацію, пропустити через себе і тільки потім діяти. Марс — чоловічий, гострий, вимогливий, напористий. Рак — жіночий, солодкий, м'який, домашній. Марс, планета амбіцій і вогню, йому не комфортно в інтуїтивному, водному, емоційному Раку. Відбувається конфлікт елементів: вогню і води, які перетворюються на пару. У пар емоцій і нестабільності розумових коливань. Чітта Врітті.

Що очікувати від транзиту Мангала в рак:

Емоційна і розумові сфери будуть перебувати під тиском. Логіка і раціональність йдуть на другий план, поступаючись місцем емоціям і бажанням. Маніпулюючи якими, нас легко втягнути в конфлікт. На перший план виходить імпульсивність, складність діяти рішуче і послідовно. Мотивація дії більше спрямована на захист себе, свого простору, дому. Може відчуватися нестача сил, слабка мотивація до роботи, до руху вперед.

Цей транзит активізує нашу внутрішню сторону життя. На перший план виходять справи домашні, відносини з родичами. Вірогідні конфлікти з близькими людьми. Марс в раку буде діяти через емоційну маніпуляцію, докори, капризи, образи, красномовні погляди, нав'язування почуття провини, гри в мовчанку ...

Марс карака нерухомості, тіла, життєвої сили, братів і сестер, операцій, травм — це ті сфери, де може виникнути проблематика. Де потрібно діяти усвідомлено. Все залежить від положення натального Марса в карті.

Рекомендації:

• Бережіть близьких. З'ясування складних відносин краще відкласти до кращих часів. Логіка і здоровий глузд зараз дуже важливі.

• Зробіть регулярними фізичні вправи, йогу, плавання, медитації. Це заспокоїть динамічну психічну енергію.

• Не піддавайтеся на емоційні маніпуляції і самі не будьте їх організатором.

• Купівлю рухомого і нерухомого майна варто відкласти до кінця транзиту.

• Не на часі планові операції, інвазійні процедури.

• Будьте уважні та обережні під час управління всіма видами транспорту, особливо водними.

• Не бійтеся своїх емоцій, бажань. Прийміть, проживіть і відпустіть їх. Це завдання даного транзиту.

• Для гармонізації негативного впливу Марса нічча — рекомендовано поклоніння Нарасімха Деву. Мантра: Ом намо Бхагавате Нарасімхадевайа.

• Сприятливо в цей транзит робити спеціальні пранаями для гармонізації негативного впливу Мангала нічча. Слідкуйте за розкладом, розділ Лайя йога.

Це загальний опис і рекомендації для цього транзиту. Яким буде транзит Марса в знаку Рака саме для вас (або який Марс у вашій натальній карті), ви можете дізнатися, замовивши особисту консультацію, будь ласка, перейдіть в розділ Консультації.