Статті SHAKTI

Транзит Сур'ї в раші Тула

Транзит Сур'ї в раші Тула 17 жовтня — 16 листопада 2022

Сур'я (Сонце), Раджа Граха, джерело прани, свідомості та світла - з 17 жовтня по 16 листопада буде перебувати у самому своєму ослабленому стані. У положенні Ніча, в падінні. Це час, коли Сур'ї складно повною мірою проявити свої найкращі якості.
Згідно з ведичною астрологією день переходу Сур'ї, Сур'я Санкранті, - це несприятливий час для початку важливих подій, підписання важливих договорів, для справ, спрямованих на отримання матеріального результату. Це час найкраще підходить для будь-яких духовних практик.

Чого чекати, як діяти, загальні тенденції:

Сур'я - карака, показник душі, атми. Як почуває себе душа в світі. У цей період часу невідповідність внутрішніх очікувань і зовнішніх обставин особливо засмучує. Звідси осінні меланхолії, особливо у людей зі слабким Сур'єю в їх особистій натальній карті. Саме час потурбуватися про близьких, подарувати увагу рідним ...

Стосунки. Сур'я в Тулі (терезах) буде вчити вмінню йти на компроміс з іншими людьми, здатності чути не тільки себе, своє его. Висока ймовірність розвитку конфліктів у стосунках між людьми, де кожен буде наполягати на своєму. Бажання ствердитися за чужий рахунок, прояв агресії, невдоволення, нетерпіння будуть приводити до складнощів у стосунках особистих і ділових.

Керівництво, керівники, влада. Важливі розмови з керівництвом (нові проєкти, кар'єрні питання...), взаємодія з державними структурами, важливі, стратегічні перемовини, все що пов'язано з державними органами (отримання документів, переоформлення, оформлення чого завгодно), отримання дозвільних документів - все це краще відкласти в часі .

Здоров'я. Сур'я відповідає за життєву силу, енергію. У цей період можливі загострення хронічних захворювань. Загальна слабкість, нездужання, втома, стомлюваність. Початок курсу лікування, планові операції краще відкласти в часі. Особливо напружені такі органи і системи: травлення, серце, зір, імунна і косна системи.

Тонкий рівень. Сур'я відповідає за зір, диференціацію, що добре, що погано. Тож глобальні рішення, прийняття та вирішення важливих, глобальних питань краще також відкласти у часі...

Способи гармонізації негативного впливу Сур'я Ніча:

  • Утримання від критики, обговорення керівництва, держави, влади, батька.
  • Йогічний комплекс Сур'я Намаскар, медитації.
  • Пранаями. Упая Сур'я Ніча
  • Благодійність.
  • Ранній відхід до сну (не пізніш 22.00) і ранній (схід сонця) підйом від сну.
  • Вживання в їжу масла ГХІ, злаків, відмова від вживання їжі після заходу сонця.
  • Читання мантри ОМ СУМ СУР'ЯАЙА НАМАХА.

Це загальний опис і рекомендації для цього транзиту. Яким буде транзит Сур'ї в раші Тула саме для вас (або який Сур'я у вашій натальній карті), ви можете дізнатися, замовивши особисту консультацію, будь ласка, перейдіть в розділ Консультації:
https://shakti-center.com/consultations