тепла зустріч друзів

Команда Центру SHAKTI запрошує учнів, клієнтів, друзів, однодумців на «На теплу зустріч друзів», яка відбудеться на території еко-садиби Ворона на березі мальовничого озера, що розташоване на хуторі Ворона, Ніжинського району Чернігівської області з 18 по 20 серпня 2023 року.

Команда Центру SHAKTI
запрошує учнів, клієнтів, друзів, однодумців на «На теплу зустріч друзів», яка відбудеться на території еко-садиби Ворона на березі мальовничого озера, що розташоване на хуторі Ворона, Ніжинського району Чернігівської області з 18 по 20 серпня 2023 року.

Ми підготували насичену програму:
  • На нас чекають душевні та змістовні бесіди про ведійську філософію, тантру, світобудову, свідомість, карму. Та звісно Джйотіш!
  • Практики йоґи, пранаями;
  • Особливі медитації від Наталії;
  • Розслаблюючий та лікувальний масаж від Руслана;
    Лазня;
  • Можливість купатися у чистій водичці, засмагати, харчуватися вегетаріанською їжею приготованою на відкритому вогні (без м’яса, риби, яєць також алкогольних напоїв та сигарет);
  • Та звісно, можливість насолоджуватися літом, товариством, спілкуванням.

Вартість участі за три дні 2000 грн. Для дітей до 7 років безкоштовно, до 12 років – 1000 грн.

Лазня та масаж за додаткову оплату.


Проживання у наметах.Також за додаткову оплату можливий варіант проживання:

- у будинку на 3 кімнати – вартість 500 грн. за добу з особи (розміщення 6-8 осіб).


У вартість не входить: намети, спальні мішки, каремати, та проїзд до місця події.!!!!Харчування буде вегетаріанське. Заборонено брати із собою м’ясо, рибу, яйця та продукти які мають їх у складі. Також заборонено привозити і вживати алкогольні напої, психотропні речовини та цигарки у будь-якому вигляді.Більш детальну інформацію щодо організаційних питань, ви отримаєте після реєстрації.