Святкування Свята Купала

Із 19.06 по 21.06 ми будемо відзначати Свято Купала, щоб висловити свою повагу і шану літнєму Сонцю.

Ми запросили Сагара Пурі провести святковий ведичний обряд шанування Сур'ї.
У давнину шанували 4-ри форми Сонця.

Коли день найдовший, а ніч найкоротша у році, у природі відбувається справжня містерія. Сонце набуває своєї максимальної сили і обдаровує своєю енергію кожного. Трави, рослини досягають максимуму цілющих якостей, а уся природа налаштована на очищення та оздоровлення людини.
Те Сонце, що народжується в кінці грудня, коли самий найкоротший день і сама довга ніч, називалося Коляда. Воно відповідає за здоров'я людини.

Те Сонце яке вирівнює ніч і день між собою буває навесні. Воно називається Ярило (ярий це моловий, жвавий) і відповідає за відносини, за початок чогось нового, за нове життя.


Літнє Сонце робить найдовший день і найкоротшу ніч. Ім'я його Купало. Це Сонце відповідає за добробут, багатство, роботу і кар'єру.

Те Сонце, яке вирівнює день і ніч між собою восени, має назву Овсень. Воно відповідає за пращурів, за рід, за родову підтримку.

Наші предки здавна святкували день літнього сонцестояння, влаштовуючи свято Купала.
Цей день має великий сакральний зміст. Адже Сонце — це форма Господа Шиви, яка підтримує життя. Даючи нам тепло та світло, Сонце приносить себе у жертву, спалюючи себе. І в день літнього сонцестояння ця життєдайна енергія є максимальною.
Святкування Свята Купала цього року буде проходити у мальовничому місці на березі однієї з найчистіших річок України — річки Снов у Чернігівській області. Квітучі луки та тінисті ліси підходять тут прямо до ріки, і дерева нібито дивляться у воду. Чистий пісок та тепла водичка створені для дітей та дорослих, які хочуть відпочити від галасливого неспокійного міста. Сама атмосфера налаштовує на відпочинок, спокій, емоційне перезавантаження.
Щоб відчути сакральні сили природи в усій повноті у цей час, ми будемо жити в наметах, зустрічати схід та захід сонця, ходити босими ногами по чистій травичці та дихати чистим повітрям, насолоджуючись ароматами квітів.
Уся їжа буде готуватися на багатті поваром. Вдень нас чекають цікаві бесіди та розповіді про Сур'ю та його родину.
Також ми поміркуємо та обговоримо тему ведичноЇ філософії та стосунків. Однак головною родзинкою цієї події буде свято Купала.

Це свято святкується здавна. Наші пращури вшановували велику силу Сонця, його здатність дарувати життя і його жертву.
Вартість участі у святі — 2000 грн за три дні
В цю суму входить двох разове харчування, прокат наметів, спальників, карематів.

Якщо ви плануєте відвідати цю подію з членами вашої родини або дітьми, будь ласка, повідомте список людей,
які будуть на заході разом з Вами, їх імена та вік.